wtorek, 3 kwietnia 2012

Farbowanko

Dzisiaj tematyka "włosowa"

I w końcu przyszła pora na farbowanko tych nieszczęsnych odrostów :)Nie wiem czy pamiętacie, ale przy ostatnich zakupach podkupiłam nową farbę do spróbowania :) Nie była droga bo jedyne 4,99 zł :) więc zupełna promocyja hehe, swoją droga a za tą cenę nie spodziewam się nie wiadomo czego :)Swoje włosy farbuję hmmm od jakiś 2-3 lat na różne odcienie blond, ale z reguły trzymam się jasnego.Kiedyś z pomocą mamy przy tylnych odrostach, zaś teraz po tylu farbowaniach robię to sama :)

Jak się przygotowuję do farbowania włosów?
Zakładam starą bluzkę i spodnie do chodzenia po domu, w ramach zabezpieczenia hehe bo przecież nie chce zniszczyć ubrań, gdy mi coś chlapnie a ja nie zwrócę na to uwagi :) Zakładam załączone rękawiczki i zaczynam :) przygotowuję sobie pojemniczek, w którym będę mieszać farbę oraz pędzel do nakładania.
 
W jaki sposób nakładam farbę?
Farbę rozprowadzam zaczynając od przedziałka i przemieszczając się w lewo i prawo, a następnie idę coraz bardziej do tyłu. Aby sprawdzić, czy wszystkie odrosty z tyłu są pokryte biorę drugie lusterko i próbuję to sprawdzić :P. Farbę trzymam 20 minut od momentu zakończenia pokrywania wszystkich włosów, a następnie pozostawioną część nakładam na niepokryte wcześniej włosy i trzymam 10 minutek :) Następnie wszystko zmywam i nakładam maskę :)
Co ile farbuję włosy?

 Swoje włosy farbuję co jakieś 1-1,5 miesiąca. Jednak jeśli chodzi o Was jest to sprawa indywidualna :)Jednym rosną szybciej kłaczki, innym szybciutko, więc same musicie to już określić co jaki czas to robić :) tylko pamiętajcie o umiarze, aby ich sobie nie poniszczyć :)
 
A teraz pora na foto relację hehe ;)
Mój odrościk
 Narzędzia zbrodni :)

W trakcie:
I po farbowaniu
p.s. aż mnie pokręciło hehe


p.s. wszystkie ubranka mam okolicznych butików :)


 Ogólnie wystawiam tej farbie 4 + jak za tą cenę :)
Zapraszam do komentowania :)
Buziaczki

3 komentarze:

  1. rowniez przymierzam sie do farbowania za kilka dni, od niedawna eksperymentuje sama w domu =)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i pozdrawiam :)